Acun Medya İş Başvurusu, Personel Alımı

İçindekiler Acun Medya Personel Alımı İş BaşvurusuAcun Medya Personel Alımı Duyuruları Nereden Yapılır?Acun Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?Acun Medya’da İşe Girmek İçin Sınav Yapılıyor mu?Acun Medya İş Başvurusunda Aranan Şartlar Acunmedya İş Başvurusu, Personel Alımı yapıyor. Şimdilerde ekran yüzü arayan şirket birçok alanda yeni ilanlar veriyor ve yeni yüzler arıyor. Bu yazımızda Acun Medya İş […]

Acun Medya İş Başvurusu, Personel Alımı

Acunmedya İş Başvurusu, Personel Alımı yapıyor. Şimdilerde ekran yüzü arayan şirket birçok alanda yeni ilanlar veriyor ve yeni yüzler arıyor. Bu yazımızda Acun Medya İş Başvurusu, işe alım şartlarını öğreneceksiniz.

Acun Medya Personel Alımı İş Başvurusu

Acun Ilıcalının sahibi olduğu Acun Medya, kurumsal anlamda geniş iş olanağı sağlayan bir şirkettir. Birçok çalışan kadrosunun bulunduğu bu ekip, belirli dönemlerde iş ilanı yaparak personel alımı yapıyor. Medya sektörünün en gelişmiş isimlerinden olan Acun Medya’da çalışmak için insanlardan gelen büyük taleplerin olduğunu da söyleyebiliriz. 2004 yılında faaliyetlere başladıktan sonra hızlı bir şekilde gelişen Acun Medya, birçok pozisyona personel alımı yapıyor.

Acun Medya Personel Alımı Duyuruları Nereden Yapılır?

Acun Medya ekibi tüm personel ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yapıyor. Adaylara başka bir kanaldan iş duyurusu yapılmıyor. Bu bakımdan Acun Medya’da çalışmak isteyen kişilerin bu ilanları yakından takip etmesi gerekiyor. Sitenin insan kaynakları menüsüne girdiğiniz zaman bu ilanları görebilirsiniz.

Acun Medya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya ekibine katılmak isteyen kişiler tüm başvuru işlemlerini direkt olarak internet üzerinden yapıyor. Site içerisinde İnsan Kaynakları menüsü üzerine girdiğiniz zaman iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu bölüme girdiğiniz zaman sizlere bir e-mail adresi veriliyor. CV’nizi bu adrese mail olarak göndermeniz gerekiyor. Ardından CV’ niz incelendikten sonra iş için uygun görülmeniz durumunda sizinle iletişime geçilir.

Acun Medya’da İşe Girmek İçin Sınav Yapılıyor mu?

Acun Medya ekibinde iş başvurusu süreçlerinde yazılı ya da sözlü bir sınav uygulaması yoktur. Adaylar yalnızca insan kaynaklarına gönderdiği CV’ ler üzerinden değerlendirilir. Adaylar girmek istediği pozisyondaki deneyim ve eğitim durumuna göre işe kabul edilir. Acun Medya ekibi daha çok TV kanalları üzerinden hizmet veren bir ekip olduğu için, personel kadroları da bu bakımdan daha çok medya ile alakalı pozisyonlardır. Prodüktör, kameraman ve ışıkçı gibi birçok farklı pozisyon yer alıyor. Elbette bunun dışında insan kaynakları ve muhasebe gibi alanlara da personel alımı yapılıyor.

Acun Medya İş Başvurusunda Aranan Şartlar

Acun Medya ekibi iş başvurusu için adaylara belirli şartlar öne sürmüyor. Elbette başvuru yapacağınız pozisyonla alakalı gerekli eğitiminizin kesinlikle olması gerekiyor. Ancak bunun dışında yaş şartı gibi kriterler açık şekilde belirtilmiyor. Adaylar tüm başvurularda yalnızca CV’leri üzerinden değerlendiriliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Fatma sarı dedi ki:

  Acun bey, ben 30 yaşında evliyim 2 çocuk annesiyim lütfen yardım edin borcum ödeyemiyorum

 2. Serkan dedi ki:

  Acun bey, ben 30 yaşında özel güvenlik görevlisiyim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Fatma sarı dedi ki:

  Lütfen acun bey çok borcum var hergün dua ediyorum bana da el uzatan biri olur diye.

 4. Mustafa güzel dedi ki:

  Acun abi şöförün olmaya hazırım canla başla yanında olurum eyer sizde isyerseniz bu dadaşı

 5. Bedir dedi ki:

  Acun Abi 32 yaşındayım 3 çocugçocuğum var sol el 4 parmaklarimda kesik çok magdurum bana bir iş versen abi

 6. Sacide dedi ki:

  Merhaba ben em hastası olan engeli bir bayanım ve işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum acun bey nasıl bir iş imkanı sağlanılabilir istanbul bağcılar dan yazıyorum

Yorum Yaz