Dubai iş ilanları, İşçi Alımı, İş Fırsatları

Yurt dışı iş ilanları arasında en gözde yerlerden biri olan Dubai iş ilanları hakkında bilgiler veriyoruz. Dubai iş başvuru, iş fırsatları ve çalışmak için koşulları sizlerle paylaşıyoruz. Dubai iş ilanları bu makalede yer almaktadır

Dubai iş ilanları, İşçi Alımı, İş Fırsatları

Bugün Dubai en zengin şehirlerden biridir. Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olan bu şehir Arap emirliğinin 7 emirliği arasında yer almaktadır. Arap yarımadasında bulunan bu küçük ülkenin nüfusu yalnızca 2.8 milyon civarındadır. Yani çoğu şehrimizden küçüktür. İş fırsatlarının çok olduğu bu ülkede sizlere dubai iş ilanları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca sürekli dubai işçi alımları listelerini de yayınlayacağız. Bu yazımızı takip ederseniz iş fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Dubai’nin nüfusunun büyük çoğunluğunu yerli halkı değilde, Pakistanlılar ve Hintliler oluşturmaktadır. Yerel halkın oranın neredeyse %17 civarlarındadır. Başka ülkelerden gelen kişiler Dubai’de çalışmaktadır. Dubai’nin kendi yerli halkı zengin olduğu için çalışmaya ihtiyaç duymamaktadır. Durum böyle olunca da Dubai iş ilanları da ortaya çıkmaktadır.

Dubai Hakkında Bilgi

Nüfusun karmaşık olması aslında iyi bir durumdur, çünkü çalışmak için Arapça bilmeniz gerekmeyecektir. Ancak Dubai’de İngilizce bilirseniz size ayrıca bir avantaj sağlayacaktır. Tabii zorunlu bir dil bilmekte önemli değildir, Dubai’de yaşadığınız zaman içerisinde belli dilleri de öğrenebilirsiniz. Yabancı oranının fazla olması demek iş fırsatlarının da fazla olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle de Dubai İş başvuru sayısı her geçen gün artmaktadır. Dubai de iş gücünü sağlamak amacıyla dubai yurt dışı iş ilanlarını yayınlamaktadır. 2019 yılında da Dubai işçi alımı yapacak ve sürekli işçi alımı devam edecek.

Biraz geçmişe gidersek, Dubai öncesinde pek gelişmiş bir ülke değildi ancak 1970’li yıllarda petrolün bulunmasıyla hızla gelişim sürecine girdi ve dünyanın en zengin ülkeleri arasında lider konuma geldi. Çölün ortasında bulunan ülke petrol ve kaynakları sayesinde yeşil bir şehir görünüme kavuştu. Maddi imkanlar sayesinde modern bir şehir görünüme sahip, bu ülkede her geçen gün şaşırtan yenilikler de ortaya çıkıyor.

Dubai şehrinin ilklerine örnek verecek olursak;

 • En büyük kapalı alışverişine sahiptir.
 • Dünyanın en uzun gökdelenlerine sahiptir.
 • Deniz üzerine inşaa edilmiş 7 yıldızlı otele sahiptir.
 • Yapay göller, nehirler, adalar, plajlar

Dubai iş ilanları Nelerdir?

Dubai’de 2020 yılında yapılacak EXPA 2020 ile Dubai dünyada daha ön plana çıkacak ve dünyanın her yerinden farklı yatırımları kendisine çekecek. Böylelikle iş imkanları ve iş fırsatları daha da çeşitlenecek ve ek iş ilanları ortaya çıkacak.

Sürekli değişen ve gelişen ülkede yatırımlarda çeşitlendiği için doğal olarak iş gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. Duyulan iş gücünü yerli halk sağlamadığı için dünyanın farklı şehirlerinden Dubai’ye çalışmak için gelenler oluyor. Dubai zengin olduğu için çalışma koşulları da çok iyi ve maaşlarda diğer ülkelere göre çok güzeldir.

Dubai de iş kollarını genellikle inşaat, turizm, hizmet sektörü oluşturuyor. Dünyanın en büyük hava yolu Dubai de bulunduğu için transit yolcu oranı da fazla oluyor, bu nedenle de hizmet sektörüne personel ihtiyacı her geçen gün artıyor. Otelcilik ve turizm sektöründe çalışırsanız çok güzel paralarda kazanabilirsiniz.

Şu sıralar Dubai yoğun olarak Expo 2020 yılı hazırlıklarına başlamış durumdadır, o yüzden fuarcılık, otelcilik, alışveriş merkezileri inşaatları artmış ve inşaatlarda çalışacak işçi alımlarına da doğal olarak ihtiyaç duyulmaktadır.

Dubai İşçi Alımı

Dubai iş ilanları hakkında bilgiler verdik. Şimdi de dubai işçi alımı hakkında madde şeklinde bilgiler verelim. Hem daha açıklayıcı olur.

 • Dubai’de çalışmak istiyorsanız, öncelikle çalışacağınız firmayı belirlemeniz gerekiyor.
 • Belirlenen firma aracılığıyla Dubai gidip gelebilirsiniz.
 • Sizi işe alan firma sizin adınıza Dubai işlemlerini gerçekleştirir ve Dubai’de çalışabilirsiniz.
 • Dubai de maaşlar Türkiye’den 3 kat daha fazladır. Ancak maaşların yükske olduğuna pek aldanmayın aynı zamanda giderleriniz de fazla olacaktır. Örneğin 1+1 ev kiralamak istiyorsanız bin doları gözden çıkarmanız gerekiyor.
 • Dubai’ye sadece tek başınıza para biriktirmek için gidiyorsanız, aylık gideriniz en az 1500 dolar civarında olacaktır. İyi bir düzenle para biriktirebilirsiniz.

Ülkenin en büyük sıkıntısı 50 dereceyi bulan sıcaklıklardır. İlkbahar ve sonbaharlarda artan sıcaklıklar sizi bunaltabilir. Bu yüzden sıcaklıklara alışkın olmalısınız.  Bazı durumlarda kum fırtınaları da olabilmektedir. Ne kadar gelişmiş olsa da sonuçta, çöle kurulan bir ülkedir.

Eğer yurt dışı iş ilanları arasında yer alan Dubai iş ilanlarını takip ediyorsanız Arapça ve İngilizce konusunda kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederiz. Dubai de çalışırsanız iyi paralar kazanıp, para biriktirip tekrar Türkiye’ye gelebilirsiniz. Bu ülkede iyi koşullarda çalışıp, iyi maaşlar alabilirsiniz.

Dubai iş ilanları Başvuru Nasıl Yapılır?

Dubai iş ilanları başvuru yapmak için öncelikle,

http://www.gulftalent.com

Bu siteye tıklıyorsunuz. Siteden üye oluyorsunuz ve ilgili birimlere başvuru yapıyorsunuz. Eğer başvuru konusunda zorluk çekerseniz bizlere yorum kısmından yazabilirsiniz.

Dubai iş başvurusu, iş fikirleri ve iş fırsatlarını sizlerle paylaştık. Dubai de çalışmak kolay değildir, ancak iş fırsatını yakaladığınız zamanda güzel paralar kazanıp, tekrar ülkenize geri dönebilirsiniz. Ayrıca Dubai de çalıştığınız zaman içinde Arapça ve İngilizce dillerini de öğrenebilirsiniz. Dubai inşaat işçi alımını çok yapmaktadır. bu nedenle öyle iş tecrübesi biraz önemlidir. Firmalar inşaat sektöründe çalışacak kişilerin inşaat konusunda tecrübeli olmalarını istemektedir. Dubai hakkında soru ve iş başvuru için aşağıda bulunan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Dubai İşçi Alımıyla İlgili Sorular
Dubai İşçi Alımı 2019 yılında da geçerli midir?

Burada yayınlanan ilanlar 2019 yılında da geçerlidir. Dubai işçi alımı 2019 yılı diye de aranabilir.

Dubai İş ilanalrı arasında garson alımı da var mıdır?

Dubai gelişen hizmet sektörü içerisinde garson alımları da yapmaktadır. Garsonluk başvurusu da yapabilirsiniz.

Dubai İş ilanları aşçılık için geçerli midir?

Evet duba işçi alımları içerisinde aşçı alımları da mevcuttur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Hasan özdemir dedi ki:

  Merhabe ben beton pompa operotoruyum belgemde mevcuttur E sınıfı ehliyetimde vardir vasifsiz olarakta gidebilirim

 2. Hakverdi dedi ki:

  Merhaba ben beden iscisiyim soforlugumde var ben gelirim

Yorum Yaz