İnternetten Para Kazanma

İçindekiler İnternetten Para Kazanma YollarıÜcretsiz Olarak Blog Sayfası KurmaÜcretli olarak bir Blog Sayfası oluşturmak.Makale Editörlük ve İçerik Yazarlığı yaparak Para KazanmaXML ile Ürün Satışı Yaparak Para Kazabilirsiniz. internetten para kazanma,internetten para kazanma yolları ile ilgili sizler için hazırladığımız el emeği göz nuru bir altın kadar değerli öğütleri sizler için derledik topladık.2019 da İnternet üzerinden para […]

İnternetten Para Kazanma

internetten para kazanma,internetten para kazanma yolları ile ilgili sizler için hazırladığımız el emeği göz nuru bir altın kadar değerli öğütleri sizler için derledik topladık.2019 da İnternet üzerinden para kazanan dahileri sizlere ilham olsun diye araştırdık. İnternetten para kazanma sizin sandığınız kadar zor bir işlem değildir. Bunu Sizlere zor gibi gösteren yanlış bilgi aktaran ve gerçekle alakası olmayan çöp yığını bilgiler yüzünden zor olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

Gelin sizlerle Projenin başından sonuna kadar İnternetten Nasıl Para Kazanılır Bunu detaylı inceleyelim. Sıfırdan 5 Kuruş, hatta 5 tl harcamadan Nasıl Ayda 1200 TL kazanırsınız bunu inceleyelim.

Bugün internet üzerinden bırakın ayda 1200 TL kazanmayı her ay bir villa alacak kadar 22-24 yaşında bir gençlerin var olduğunu şahidim. Sizde Bir kaç forum sitesine girerek Bunu canlı olarak görebilirsiniz.

Konuyu Fazla uzatmadan internetten para kazanma yolları’na giriş yapalım..

İnternetten Para Kazanma Yolları

  1. Google Adsense Gelir Ortaklığı Yaparak İnternetten para kazanabilirsiniz. Google Adsense Nedir? Nasıl Başvuru yapılır?

Google Adsense, Google reklam platformlarının yayınlandığı bir web siteleridir, Bunlar Genellikle Blog Sayfaları olur,

Yukarı da yer alan resimde ( Çiçek Sepeti – ve Hemen altında işiniz büyürken sizde büyüyün adlı reklam) 2 adet Google Adsense reklamı görüyoruz. Eğer yazı yazmayı seviyorsanız, çok iyi içerik üretirim, çok iyi konularda yazarım diyorsanız, Adsense iş ortaklığı tam size göre.

Google Adsense iş ortaklığına kayıt olabilmek için öncelikle bir web sitesi ( blog sayfası) ne ihtiyacınız olacak.  Bunu ücretli ve ücretsiz olarak iki şekilde yapabilirsiniz.

Ücretsiz Olarak Blog Sayfası Kurma

Ücretsiz bir Blog Sayfası Kurmak oldukça basittir. Bunu Google Blogger üzerinden bir Gmail hesabı ile alabilirsiniz. Yeni bir Blog Sayfası oluştur diyerek Blog Sayfanıza bir isim verip,Blogger üzerinde yayınlanan hazır temalardan birini seçebilirsiniz.

Adsense alabilmek için Orijinal içerik girmeyi unutmayın, Sadece 1 ay günde 5 farklı kategoride yazı üretin, 1 ay sonra gmail hesabınızdan Google Adsense iş ortaklığına kayıt olabilirsiniz.

Blog web sitenize girdiğiniz yazıları daha fazla ziyaret çekmek için Ücretsiz olarak açabileceğiniz ne kadar Sosyal Medya Hesapları varsa açın, Bunlar Başlıca, Facebook, Twitter,Google Plus,Linkedin, Pinterest,Mix.com Tumblr gibi en çok kullanılan Sosyal Medya Araçlarıdır.

Google Adsense Reklamlarında Tıklama ve Reklam Gösterim başına para kazanırsınız. Evde boş vakti olan kadınlar için ideal bir para kazanma yöntemidir.

Ücretli olarak bir Blog Sayfası oluşturmak.

Ücretsiz bir Blog sayfasından ziyade Ücretli bir Blog Sayfası kurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü alan adı tamamen size aittir, üstelik Ücretli bir alan adı satın almak sandığınız kadar pahalı değildir,

Sadece 50 TL ye bir alan adı alıp, 29 TL ye de bir yıllık Hosting satın alarak WordPress tabanlı bir Blog sayfası size ayda daha çok kazandıracaktır.

Alan adı almak için isimtescil net natro vs gibi firmaları kullanabilirsiniz. Sorunsuz ve sınırsız bir Hosting için ise guzel net .tr den alabilirsiniz.

Peki Ücretli bir Blog Sayfasında Neden WordPress i tercih ettik?

WordPress SEO Omurgası sayesinde arama motorları tarafından kolayca index alır, yani yazmış olduğunuz bir makalenin anında google arama dizinlerinde yer almasını sağlar,

WordPress diğer Blog sayfalarına göre daha kolay kullanıma sahiptir. Milyonlarca ücretsiz eklenti sayesinde web sitenizi istediğiniz gibi optimize edebilirsiniz.

Google Adsense Reklamlarında sizlere ücretsiz destek sağlayabileceğimizi unutmayın.

Makale Editörlük ve İçerik Yazarlığı yaparak Para Kazanma

Yukarıda örnek olarak gördüğünüz gibi Makale hizmetleri almak isteyen yada bunu web sitesinde yayınlamak isteyenlerin buluştuğu bazı platformlar vardır. Bu sitelere üye olarak makale yazarak para kazabilirsiniz,

100 kelime üzerinden ücretlendirilen makale hizmetlerinde ayda 1600 TL ye kadar para kazabilirsiniz.

100 kelime makale fiyatı piyasalara göre 2.5 tl dir, çalışma saatinize göre ne kadar fazla makale yazarsanız o kadar para kazanırsınız.

makale hizmeti verebileceğiniz ve internetten para kazanmak için wmaraci,r10 net gibi sitelere üye olarak makale hizmeti satmaya başlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili takıldığınız yerlerde Bize yorum kısmından yazarak destek alabilirsiniz.

XML ile Ürün Satışı Yaparak Para Kazabilirsiniz.

dropshipping diye tabir edilen ve stoksuz ürün satışı ile Türkiye pazarına giren bu sektör, yukarıda bahsettiğimiz para kazanma yöntemlerinden çok farklıdır. Hem gelir olarak hem de iş olarak daha fazla para kazabilirsiniz.

örneğin bebek malzemeleri,ayakkabı abiye gibi size uygun bir çok firma XML bayiliği vermektedir.

XML bayiiliğinde almış olduğunuz ürünlerin bir xml uzantılı linki vardır. Bunu web sitenize entegre ederek, sosyal medya dan web sitenizden satarak,sattığınız ürün üzerinden Komisyon alırsınız. İnternetten para kazanmanın en iyi yöntemlerinden birisi XML ile satış ortaklığı yapmaktır.

Bu Konu altında İnternetten Para Kazanmanın ve Fikirlerini anlatmaya devam edeceğiz.

Bizi Takip etmeye devam edin 🙂

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz