İsimden Numara Sorgulama

İsimden numara sorgulama, bulma ve öğrenme işlemini yapabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea, Bimcell, PTTcell isimden numara sorgula, 188 80 isimden numara sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama

Artık isimden numara sorgulama işlemi çok kolay, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea gibi operatörlerin bilinmeyen numaralarını artık öğrenebileceksiniz. İsimden numara sorgulama , buma, öğrenme sayesinde bilinmeyen numaralar hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve bilinmeyen numaraları öğrenebileceksiniz. Bu yazı sayesinde isimden numara sorgulama, bulma. öğrenme konusunda bilgilenip, artık bilmediğiniz numaraları öğrenebileceksiniz.

Artık iletişim çağındayız her geçen gün operatörlerin sayısı ve numaraları artıyor. Artık telefon numaraları çok geniş bir alana yayılmış durumdadır. Bilinmeyen bir numara aradığında bizi arayan kişiyi merak ederiz ve hemen ismini ve soyismini öğrenmek isteriz. İşte bilinmeyen numara aradığı zaman isimden numara sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı farklı yöntemleri sizlere öğreteceğiz. Artık hiç zorlanmadan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom (Avea) gibi operatörlerden gelen bilinmeyen numaraları bulabileceksiniz. Zaten telefonlarınızı özel numaraya gizlediğiniz zaman arayamazlar, ancak numara görünür şeklinde sizleri ararlar ve sizlerde o numarayı bilmediğiniz zaman isimden numara sorgulayabilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda yasal olarak isimden sorgulama nasıl yapılır onu öğreneceksiniz. Asla numara sorgulama işlemi kişilerin izni olmadan yapılmamaktadır. Sadece internette nasıl isimden sorgulama yapılacağını anlatıyoruz. Türk Telekom isimden numara sorgulama işlemini anlatalım.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

Türk Telekom isimden numara sorgulama için kolaylık yaptı ve yeni bir uygulama getirdi. BURAYA tıklayıp, Türk Telekom, Avea, Vodafone, Turkcell, Bimcell, Petrol Ofisi Pocell, PTTcell gibi servislere bağlı olan numaraları isimden numara sorgulayabilirsiniz. Bu site sizlere kapsamlı bir sorgulama imkanı vermektedir. Bu siteden sizlerden istenilen bilgiler oldukça kolaydır. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin Ad, Soyad, İl, İlçe gibi bilgileri girdikten sonra doğrulama kodunu da yazıp, isimden numara sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ancak sorguladığınız zaman birçok sonuç ortaya çıkabilmektedir, çünkü aynı isim  ve soyada sahip kişiler vardır. Bu gibi durumda, kapsamlı arama kısmına tıklayıp, Ad, Soyad, İl, İlçe, Semt, Mahalle, Cadde/Sokak, Posta Kodu ve doğrulama kodunu geçerek daha net sonuçlar elde edebilirsiniz. Türk Telekom isimden numara sorgulama hizmetini ücretsiz vermektedir. Oldukça basit olan bu yöntem sayesinde bilinmeyen numaraların isimlerini öğrenin.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama için TIKLAYINIZ.

İnternetten İsimden Numara Sorgulama

Son dönemlerde isimden numara sorgulama işleminde bazı kişiler bunu yanlış kullanmaktadır. paraysa.com sitesi olarak anlattığımız yöntemi program, mesajla, android, ios programlarıyla ya da farklı yöntemlerle ücretli bir şekilde sunmaya çalışan kişiler bulunmaktadır. Böyle bir programlara asla inanmayınız ve kullanmayınız. Bu kişiler sizin isteğiniz dışında, bilgilerinizi ele geçirip size karşı kullanabilirler. İnternette sırf isimden numara sorgulama işlemini sırf sizi mağdur etmek için yapan kişilere de aldanmayın ve o internet sitelerine numaralarınızı paylaşmayınız. İnternetten isimden numara sorgulama işlemi hakkında sizlere verdiğimiz bilgiler dışında sorgulama yapmayınız. Sizlerle paylaştığımız yöntemler güvenilir ve onaylanan yöntemlerdir.

İsimden Numara Öğrenmek

İsimden numara öğrenmek de artık çok kolaydır. Televizyonlarda sıklıkla karşımıza çıkan bilinmeyen numaraları sorgulama hattı 188 80 hatlı numarayı arayıp da isimden numara öğrenebilirsiniz. 188 80 numara ülkemizde bilinmeyen numaraları öğrenmek için kurulan bir hizmettir. Ancak bu hat ücretlidir. Aradığınız taktirde 60 saniye’de bir  168 kuruş ücret kesintisi yapılmaktadır. Bu yöntem en sağlıklı ve en güvenilir yöntemlerden biridir. 188 80 sayesinde Kıbrıs ya da yurt dışında yaşayan vatandaşlarında telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Yine 18818 hatlı numara sayesinde isimden numara bulma işlemi de yapılabilir. Bu yazımızda isimden numara sorgulama işlemi nasıl yapılır, nasıl isimden numarayı öğrenebilirim, bulma, öğrenme gibi detayları yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için yorum kısmına yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz