LC Waikiki İş Başvurusu, İş Başvuru Formu 2019

LC Waikiki İş Başvurusu, LC Waikiki İş İlanları, LC Waikiki İş Başvuru formu ve personel alımı, işçi alımı, eleman alımı ve LC Waikiki İş Başvurusu nasıl yapılır gibi bütün detayları yazdık.

LC Waikiki İş Başvurusu, İş Başvuru Formu 2019

LC Waikiki giyim şirketi her yıl personel alımı yapıyor. Bu yazımızda LC Waikiki İş Başvurusu hakkında bilgi vereceğiz.  LCW Waikiki yani kısa ismiyle LCW dünya çapında birçok mağazalarıyla hizmetler veriyor. Her geçen yıl daha da şirketleşen ve kurum sayısını artıran LC Waikiki personel alım ihtiyacı duyuyor ve her yıl düzenli olarak LC Waikiki İş Başvurusu açıyor ve iş başvurularını alıyor. LC Waikiki sunduğu çalışma imkanı ve fırsatlar sayesinde çok tercih ediliyor ve her yıl çok sayıda kişi iş başvurusu yapıyor. Dünya devi olan bu markada çalışıp, daha yüksek pozisyonlara ulaşabilirsiniz. Şirket içi yükselme imkanı veren LC Waikiki, İş Başvuru Formu doldurmanız yeterlidir.

LC Waikiki Hakkında

Şirket 1985 tarihinde, Fransa merkezli kurulmuştur. Adını Fransızca’da anlamı “arkadaşlar” olan  “Les Copains”in baş harfleri  ve Hawaii adasında bulunan Waikiki plajından alan şirketin bugün 32 ülkede, 700’e yakın mağazası ve 20.000 çalışanı vardır. Her yıl mağaza sayısını artıran şirket sürekli kendini geliştiriyor ve yenilikler yapıyor. Ülkemizde de İstanbul merkezli çalışan LC Waikiki İş Başvurusu alıyor ve personele iş başvuru formu vererek başvuruları inceliyor ve işçi alımı yapıyor.

Türkiye’de giyim sektörü denilince herkesin aklına gelen LC Waikiki kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürüyor. Bundan dolayı LC Waikiki işçi alımı, personel alımı yapıyor. LC Waikiki tarafından yayınlanan LC Waikiki iş ilanları, iş imkanları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş talep formu ve iş başvuru formu gibi detaylar yazımızda yer almaktadır.

LC Waikiki İş İlanları

LC Waikiki bugün neredeyse tüm illerimize mağazalar açmıştır. LC Waikiki mağazalarında toplamda 20 binden fazla personel çalışıyor.  LC Waikiki eleman alımı part time ve full time olarak gerçekleştiriyor.

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki İş Başvurusu nasıl yapılır sorularını sıklıkla alıyoruz, bundan dolayı iş başvuru nasıl yapılır bunu yazacağız. LC Waikiki iş ilanlarını kendi resmi internet sitesi olan http://corporate.lcwaikiki.com/kariyer-firsatlari adlı sitesinde yayınlıyor. Bu adrese girerek ilgili şehirlerdeki açık pozisyonları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki iş ilanları kariyer sitelerinde de yer almaktadır. Genellikle LC Waikiki kendi kariyer fırsatları adlı sitesinden kariyer pozisyonları yayımlıyor, o yüzden LC Waikiki İş Başvuru Formu doldurabilirsiniz ve bu şirkette hızlı bir yükselişe geçebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz iş başvuruları LC Waikiki İnsan Kaynakları tarafından incelenir ve gerekli gördükleri taktirde sizlere dönüş yapılır. Özellikle kariyer sitelerindeki iş ilanlarını ve işi başvurularını çok iyi takip ediniz.

LC Waikiki İş Pozisyonları

 • Makam Şoförü
 • Moderatör
 • Veritabanı Uzmanı
 • Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı
 • Ürün Yöneticisi (Ayakkabı)
 • Kalite Yöneticisi
 • Kasiyer
 • Satış Danışmanı
 • Web Yazılım Geliştirme Uzmanı
 • Network Mühendisi
 • Engelli Personel

LC Waikiki İş ilanları çeşitlilik göstermektedir. Mağaza yöneticisi, müdür, depo elemanı, muhasebe elemanı, kasiyer, satış danışmanı, proje uzmanı, güvenlik görevlisi, ofis asistanı gibi ilanlar yayınlanıyor. Yarı zamanlı ve tam zamanlı kadro alımları da yapmaktadır. LC Waikiki İş Başvurusu 2019

İş Başvurusu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

LC Waikiki İş Başvurusu yaparken iş geçmişi yani cv hazırlama işlemini güzelce yapın ve kendinizi kısaca ve net şekilde anlatın sizlere geri dönüş yapacaklardır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Sibel dedi ki:

  Merhaba daha önce marketlerde kasiyerlik yaptım 10 yıllık tecrübem var kasiyerlik olmasa reyonda çalışmak isterim

 2. Esra ÖZDEMİR dedi ki:

  Merhaba daha önce ykm boynerde 6 sene satış danışmanı olarak çalıştım.Debenhamsta 4 sene satış danışmanlığı yaptım.LC Waikiki cevahir alışveriş merkezi yada vialant magzanizda part taym çalışmak istiyorum.

 3. Sultan Ergör dedi ki:

  mrb ben bayburt merkezde oturuyorum kasiyerlik işi yapmadım hiç ama kasıyerlik dişinda her işi yprm

 4. diyar akyol dedi ki:

  mrb ben diyar adana merkez de oturuyorum kasiyerlik yapmadım ama tecrübem var depoda da çalışabilirim

 5. remziye turgut dedi ki:

  merhaba ben remziye istanbul avrupa tarafında oturuyorum modelist eğitrimi almış kalıp tecrübem var şimdilik aksesuar bölümündede çalışabilirim

 6. Yusuf dedi ki:

  Mrb daha önce marketlerde kasiyerlik yaptım 10 yıllık tecrübem var..

 7. Saadet dedi ki:

  Beni sizinle çalişmak istiyorum

 8. Halise Gulap dedi ki:

  Merhaba ben her işi yaparım ankarada oturuyorum kasıyerlık yapmadım ama öğrenirim

Yorum Yaz